ПОРОШЕНКО ВВІВ У ДІЮ НОВУ СТРАТЕГІЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

27.05.2015 19:00

Відповідний указ опублікований на сайті Президента.

Як вказано у документі, нова Стратегія «спрямована на реалізацію до 2020 року визначених нею пріоритетів державної політики національної безпеки, а також реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС… і Стратегією сталого розвитку «Україна – 2020», пише Українська правда.

Головними завданнями цього документу визначені «мінімізація загроз державному суверенітету та створення умов для відновлення територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаного державного кордону України, гарантування мирного майбутнього України» та «забезпечення інтеграції України до ЄС та формування умов для вступу в НАТО».

Стратегія спрямована на захист національних інтересів в економічній, соціальній, гуманітарній та інших сферах, комплексне реформування системи забезпечення національної безпеки та створення ефективного сектору безпеки і оборони України».

На її основі мають розроблятися інші документи стратегічного планування у сфері забезпечення нацбезпеки, у тому числі, Концепція розвитку сектору безпеки і оборони, Воєнна доктрина (Стратегія воєнної безпеки), Стратегія кібербезпеки, інші галузеві стратегії, а також державні програми розвитку органів сектору безпеки і оборони».

У ній зазначено, що щорічно на фінансування сектору безпеки і оборони має виділятись «не менше 5 відсотків від валового внутрішнього продукту».

comments powered by HyperComments

Последние