РОСІЯ СКЛАЛА СВІЙ СПИСОК «НЕВ’ЇЗНИХ» ДИПЛОМАТІВ ЄС – РОСІЙСЬКІ ЗМІ

26.05.2015 18:29

У відповідь на заходи Євросоюзу Росія склала свої списки європейських політиків, яким заборонено в'їжджати на територію РФ.
Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на дипломатичне джерело.
«За дорученням міністерства закордонних справ узимку посольства РФ у країнах, які запровадили рестриктивні заходи щодо РФ, склали свої списки громадян, які проводять антиросійську політику, спрямовану на погіршення стосунків між Росією і ЄС, або яких підозрюють у причетності до корупційної чи іншої протиправної діяльності. Включення кожного прізвища обґрунтовано», – розповіло джерело.
За словами джерела, списки не публікують. Однак кожен іноземець перед поїздкою в Росію може дізнатися, чи включено його прізвище в список і чи не заборонено йому в'їзд до РФ, у російському посольстві або консульстві. Кількість іноземних громадян, що потрапили в чорний список, дипломат не назвав, зазначивши, що фактично в кожній європейській країні вони є.
«Європейський Союз було повідомлено про такий список. Деяких європейців раніше вже не пустили на територію Росії», – повідомило дипломатичне джерело.
Напередодні російські прикордонники відмовили у в'їзді на територію Росії депутату бундестагу, експерту фракції ХДС/ХСС із зовнішньої політики Карлу-Георгу Вельманну.
Вельманн розповів журналістам, що відбув до Москви на запрошення для участі в переговорах щодо майбутнього України. Однак після прибуття в аеропорт Москва-Шереметьєво йому було відмовлено у в'їзді в Росію та проінформовано про заборону на в'їзд на територію РФ до 2019 року. Однопартієць канцлера ФРН Ангели Меркель був змушений повернутися в Берлін найближчим авіарейсом.

comments powered by HyperComments

Последние