МІНОСВІТИ ПЕРЕДАЛО ДО ГПУ ВСІ ДОКАЗИ ЩОДО СПРАВИ ТАБАЧНИКА

26.05.2015 07:05

Міністерство освіти і науки України заперечує заяву заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури України Горбатюка С. В. щодо поганої співпраці ГПУ і МОН щодо розслідування діяльності колишнього міністра Дмитра Табачника.
Про це повідомляє прес-служба МОН.
"6 листопада 2014 року слідчим з особливо важливих справ ГПУ, юристом 1 класу Альохіним А. І. був складений протокол тимчасового доступу до речей і документів, який зафіксував факт вилучення в Міністерстві та долучення до матеріалів досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42014100000000239 від 17.03.2014, ряду документів, що стосуються майнових питань (зокрема, питань оренди та приватизації окремих об'єктів нерухомого майна). Вилучено 32 документи на 185 аркушах", - йдеться в повідомленні.
У Міносвіти зазначають, що представники ГПУ отримали необхідну доказову базу, яка була в МОН, ще в листопаді 2014 року.
"Всю наявну документацію на виконання вимог постанови слідчого судді Міністерством було надано добровільно і без зволікань. Під час доступу до речей і документів зауважень з боку слідчого на адресу МОН або його працівників не надходило... Міністерство, починаючи з березня 2014 року, неодноразово ініціювало розслідування діяльності Дмитра Табачника, звертаючись до ГПУ, СБУ і МВС, і надаючи всі необхідні документи в межах компетенції", - повідомляє прес-служба.
Нагадаємо: 15 травня "Укрінформ" опублікував інтерв'ю Горбатюка, в якому той заявив, що слідство не отримує допомогти в Міносвіти, яка могла б допомогти з'ясувати найбільші порушення, зокрема при витрачання держкоштів під час головування у відомстві Табачника.

comments powered by HyperComments

Последние