АВДІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМ МОЖЕ ПОВНІСТЮ ЗУПИНИТИ РОБОТУ ЗА ПРОДОВЖЕННЯ ОБСТРІЛІВ

25.05.2015 11:46

Авдіївський коксохімічний завод, пошкоджений під час обстрілу 23 травня, тимчасово призупинив роботу. За продовження обстрілів, завод може бути законсервовано повністю.

 

За їхньої інформацією, роботу зупинено до кінця цього тижня. За цей час планується оцінити чи варто проводити ремонт. При цьому наголошується, що за продовження обстрілів Авдіївський коксохім законсервують повністю - підприємство буде підтримуватися у робочому стані, однак працювати не буде. У такому випадку працівникам заводу буде на третину урізано зарплатню.

Наразі, за словами співробітників, підприємство тимчасово законсервоване через перебитий газопровід. Найбільших пошкоджень зазнав ремонтно-механічний цех, з боку Орловки.

Одночасно, народний депутат від БПП Єгор Фірсов, заявив, що роботу призупинено на 10 днів.

«Зараз підприємство зупинене, зараз воно стоїть – абсолютно точна інформація. Після припинення обстрілів, ми взялися за виконання робіт в першу чергу на території заводу, також ведеться робота з відновлення подачі електроенергії», – заявив у коментарі РБК генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков.

Як повідомлялося, Авдіївський коксохімічний завод зупинив роботу внаслідок масованих обстрілів 23 травня. За словами генерального директора заводу Муси Магомедова, наразі складно оцінити збиток від обстрілу: підприємство має серйозні руйнування в коксовому та вуглепідготовчому цехах. Снарядами перебиті всі чотири високовольтних лінії електромереж.

comments powered by HyperComments

Последние