АНДЖЕЙ ДУДА ЗА ХАРАКТЕРОМ Є ЛЮДИНОЮ КОМПРОМІСУ І ЗГОДИ, – ЄВРОПОСОЛ

25.05.2015 16:16

Європосол партії Право і Справедливість у Польщі Ришард Чарнецький зазначив, що кандидат у президенти Анджей Дуда, який за результатами екзит-полу переміг у другому турі президентських виборів у РП, за характером є людиною компромісу і згоди. І така буде його президентура.


«Буде слухати, – думаю, що ради, які з’являться при президентові, будуть складатися з людей з різними поглядами. Він буде людиною діалогу. Те, що кампанія не була гострою, – це його власне рішення. Уряд чинного прем’єра Копач може бути у непростій ситуації, оскільки Анджей Дуда здобув мандат при високій явці виборців. Його законодавчі ініціативи не можуть бути просто так відхилені», – розповів Чарнецький.

На запитання про те, хто увійде до канцелярії Анджея Дуди, Ришард Чарнецький відповів, що це вже буде пропонувати президент. На його думку, Дуда великою мірою скористає з тих політиків, які вже працювали за часів президента Леха Качинського. Уважає, що президент буде рухатися в бік сильної по суті канцелярії, відтак там мають працювати люди з досвідом.

Для Ришарда Чернецького є очевидним, що Ярослав Качинський є кандидатом на прем’єра від партії Право і справедливість. «Був вже прем’єром і є головою партії, яка має шанси посісти владу. Немає в ПІС нікого іншого більше підготовленого. Ярослав Качинський є дуже популярним, судячи з того, скільки голосів він набирає у Варшаві», – уточнив Чарнецький. На думку Чарнецького, ситуація з Качинським може нагадувати ситуацію з Віктором Орбаном, який був прем’єром, два рази програв, а потім знову переміг, – повідомляє Gazeta Wyborcza. 

comments powered by HyperComments

Последние