ГЕНЕРАЛ НАТО: МИ НЕ ХОЧЕМО ВІЙНИ, АЛЕ ГОТОВІ ЗАХИЩАТИ НАСЕЛЕННЯ КРАЇН АЛЬЯНСУ ВІД РОСІЇ

25.05.2015 07:21

Генерал бундесверу Ханс-Лотар Домрьозе (Hans-Lothar Domröse), головнокомандувач Об'єднаними силами НАТО в Брюнсум (Нідерланди) в інтерв'ю журналу Focus дав характеристику президенту Росії Володимиру Путіну

Генерал, зокрема зазначив, що НАТО вельми стурбована можливістю застосування Росією атомної зброї, передає depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

"Росіяни не виключають можливість тактичного застосування ядерної зброї як засобу ведення війни. Ми - ні", - заявив Ханс-Лотар Домрьозе. На його думку, президент Путін вміє добре прорахувати ситуацію. Але при цьому російський лідер - "азартний гравець". "Він - не божевільний. Але - гравець. І це може бути небезпечно", - заявив генерал.

Ханс-Лотар Домрьозе окремо підкреслив, що ні він особисто, ні НАТО не розглядають Росію як ворога. У гіршому випадку, як потенційну загрозу.

"Вважаю за необхідне наголосити: ніхто в НАТО не хоче війни. Але ми готові захистити населення країн, що входять до альянсу. Сподіваюся, що президент Путін це розуміє. І тому я досі сплю спокійно", - пояснив генерал.

comments powered by HyperComments

Последние