СУД ПОСТАНОВИВ РОЗКРИТИ ВИСНОВКИ МЕДЕКСПЕРТИЗИ ЗАГИБЛИХ В БУДИНКУ ПРОФСПІЛОК В ОДЕСІ

21.05.2015 18:28

Одеський окружний адмінсуд зобов'язав Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи оприлюднити експертні висновки про причини смерті людей у ході масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року.
Таким чином, суд задовольнив позов експертів і журналістів "Групи 2 травня", що здійснюють незалежне розслідування тих подій, передає Укрінформ.
"Одеський адмінсуд під головуванням Олега Глуханчука ухвалив цю постанову лише після скоєння кримінального злочину - хтось із посадовців, які мали доступ до документів, несподівано "злив" усі наявні акти судмедекспертизи з іменами та прізвищами загиблих в інтернет", - сказала Герасимова.
Вона вважає, що своїм рішенням окружний адмінсуд створив важливий прецедент: "Відтепер легше буде зняти гриф секретності з інформації низки інших резонансних кримінальних справ".
Втім, постанова голови Одеського окружного адмінсуду набуде чинності лише в тому разі, якщо представники правоохоронних органів не оскаржать її в апеляційному порядку, резюмувала координатор "Групи 2 травня".
Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися масові заворушення. У центрі міста загинули кілька людей. У Будинку профспілок почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей.
Загалом 2 травня постраждали понад 200 людей, загинули 48 осіб.

comments powered by HyperComments

Последние