ПІД КМДА ПРОПЛАЧЕНИЙ МІТИНГ НА ПІДТРИМКУ ЗАБУДОВИ БІЛЯ СТАНЦІЇ МЕТРО НА ОСОКОРКАХ

21.05.2015 17:01

Сьогодні, 21 травня, сесію Київської міськради пікетують через забудову поблизу станції метро Осокорки. Під КМДА прийшли як прихильники забудови, так і ті, хто проти торгівельного центру у цьому місці.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Максим Осовський,  табори пікетувальників розташувлаись неполік одні від одних.

Відстоювали забудову здебільшого песіонери. На плакатах вони заявили, що підтримують європейську розбудову столиці, а закриття будівництва зашкодить економіці. Втім розповісти, чому прийшли під КМДА та чого вимагають могли не всі. Жінки жалілись на високі тарифи та низькі пенсії, а молодий чоловік зізнався, стоїть за гроші – платять по 60 грн.  Серед прихильників будівництва також були, вбрані у яскраві жилети та каски, будівельники. Вони розповіли, що захищають свої інтереси, бо не матимуть роботи, якщо будівництво центру закриють.

Натомість мешканці Осокорків під КМДА вкотре заявили,що  обране місце не підходить для будівництва торгово-розважального центру. Люди вимагають, аби депутати прийняли рішення, яке документально затвердить обіцянку мера Віталія Кличка, що на місці будівництва буде сквер.

«Ми проживаємо біля метро Окороки, користуємось метрополітеном і ми категорично проти  забудови. Будувати в цьому місці не можна, там багато інженерних конструкцій, комунікацій, там проходить естакада, є бомбосховище, просто під нами станція метро. Тільки Черновецький в 2009 році міг видати цей липовий дозвіл. Ми виступаємо за те, щоб сьогодні сесія прийняла рішення на користь громади. Ми вимагаємо, щоб справедливість була встановлена», – розповіла киянка Лілія.

Обидві акції проходить спокійно, табори почергово скандують свої гасла та зберігають дистанцію, поодинокої активісти намагаються переконати один одного, пікет минає без сутичок.

Нагадаємо, що 19 травня на будмайданчику в Осокорках протистояння мітингувальників і охоронців переросло у потужну бійку.

comments powered by HyperComments