ДЕПУТАТИ ПОЧАЛИ ПРАЦЮВАТИ. РОЗРИВАТИМУТЬ УГОДИ З РОСІЄЮ

21.05.2015 16:18

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відкрив засідання Верховної Ради.
У сесійній залі зареєструвалися 299 народних депутатів.
На розгляд парламентаріїв винесено питання денонсації деяких угод між Україною і Росією про співпрацю у військовій галузі. Так, народним депутатам запропоновано розірвати угоду про транзит через територію України військових формувань РФ, які тимчасово знаходяться на території Молдови; про взаємну охорону секретної інформації; про організації військових міждержавних перевезень та розрахунків за них і про співробітництво в галузі воєнної розвідки.
У першому читанні планують розглянути законопроект про внесення змін до закону “Про прокуратуру”, а також проекти законів про органи внутрішніх справ, про Національну поліцію, муніципальну варту.
Також до першого читання – законопроекти про Державне бюро розслідувань і про внесення змін до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування ввезення та постачання транспортних засобів з електричними двигунами.

У другому читанні народні депутати планують розглянути законопроект про внесення змін до Закону “Про організацію оборонного планування”, проект закону щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів, про внесення змін до Податкового кодексу щодо відновлення норм , які передбачають звільнення від сплати земельного податку, про електронну комерцію.
Законопроект про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті теж передбачається в другому читанні.

comments powered by HyperComments

Последние