ЗНАЙДЕНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМАНДИРА 2-ГО ВІДДІЛЕННЯ, ЗАХОПЛЕНИХ СПЕЦНАЗІВЦІВ ГРУ

21.05.2015 08:22

У ході OSINT-розвідки InformNapalm починає знаходити інформацію за свідченнями захоплених російських спецназівців ГРУ про їхніх товаришів по службі - російських спецназіців ГРУ, які брали участь у бойових зіткнень під н.п. Щастя 16 травня 2015.

Знайдено дані про командира другого відділення єфрейтора Кутулахметова Руслана Зауровича, якщо бути точним, то правильніше: Кутлуахметов Руслан Зауілович.

Прослухавши свідчення сержанта Александрова у відео з 2:20 хв, стає ясно, що прізвище виголошене нечітко. Якщо пошукати в мережі "Інтернет" прізвище "Кутулахметов", то стає ясно, що немає такого прізвища і до оприлюднення відео з показаннями, то "інтернет не знаходить" в мережі такого прізвища! У цьому можна переконатися перейшовши за посиланням і переглянувши пошукової запит. А зробивши пошукової запит у всезнаючого Google, то він одразу пропонує нам виправити прізвище "Кутулахметов" на правильну з написання "Кутлуахметов".

По батькові Кутлуахметова в показаннях сержантом Александровим вимовлено правильно з буквою "Л" - ЗауіЛович, але в субтитрах не записано правильно "Заурович".

Спеціально прізвище та по батькові подані не коректно чи ні, можна тільки здогадуватися.

comments powered by HyperComments

Последние