У БОЯХ ПІД ШИРОКИНИМ ВІЙСЬКОВІ ЗНИЩИЛИ ТРЬОХ БОЙОВИКІВ

21.05.2015 07:38

12 разів обстрілювали позиції української армії на підступах до Маріуполя лише за останню добу. Противник застосував великокаліберну артилерію. Били з танка, 122-міліметрових мінометів, гранатометів, та стрілецької зброї.

Практично всі удари припали на селище Широкине та були відбиті українською армією. За інформацією полку "Азов" серед бойовиків як мінімум троє загиблих, шестеро поранених.

Бойовики знову почали бити із великокаліберної артилерії по наших позиціях у Широкиному. Бійці розповідають, що нападники стріляли навіть зі 152-міліметрових САУ. Серед військових троє поранених.

"Наші позиції знову гарненько проутюжили і тільки завдяки тому, що тут є система бліндажів та окопів, майже ніхто не постраждав. Звичайно не всіх вдалося вберегти", - каже боєць національній гвардії "Кір".

На стрілецьку зброю військові вже не звертають уваги. Безпілотники, розвід-диверсійні групи - явище звичне. Складається враження, що бойовики спеціально провокують армію на вогонь. І обов'язково на очах у спостерігачів. Щойно автомобілі ОБСЄ під'їжджають до селища, починається обстріл.

"Джипи ОБСЕ, вони помітні, вони великі білі. Коли вони заїжджають в Широкино кожен птах про це знає і в той же момент починається вогонь. Логіка проста дуже. Працювали АГС, працювали міномети", - розповідає боєць національної гвардії "Кіт".

Рік тому Азовське узбережжя приймало перших туристів. Цей сезон, схоже, буде мертвим. Бази відпочинку закриті, а військові чекають наступу з моря.

"Є можливість з боку моря атакувати російськими морськими піхотинцями. Ну, ми теж готові зустріти їх і на цьому рубежі".

Та й місцеві на пляж не поспішають. Тетяні Іванівні їхати нікуди. Крутиться, як може. Пенсію отримує у Маріуполі. Лише бідкається, що ховатися від обстрілів у власному будинку нема де. Бігає до сусідів.

"Як стріляють, де ховаєтесь ? Ото там на коридорчику сиджу. А так то у сусідки. Там ще хазяїн викопав підвал хороший. То туди ходимо", - каже мешканка селища Широкине Тетяна Іванівна.

Широкине - це плацдарм бойовиків на Маріуполь. З курортного він став стратегічним. Тож здавати його наші військові не збираються.

comments powered by HyperComments

Последние