ПОРОШЕНКО: НА ДОНБАСІ ЗАТРИМАНО 80 РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

20.05.2015 10:54

Протягом останніх місяців українські військові затримали кілька десятків російських військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на сході України.

 

Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю ВВС.

«Давайте говорити напряму – ми не воюємо з підтримуваними Росією сепаратистами. Це – справжня війна з Росією. Сьогодні захопили двох російських військових, кілька тижнів і місяців тому захопили двадцять та шістдесят, відповідно, солдатів російських спеціальних підрозділів. Це – черговий сильний доказ», – зазначив Порошенко.

«Я прочитав позавчора в одній газеті, що вислів «російські солдати» пишуть у лапках. Приїдьте до Києва та перевірте самі, що немає причини писати це в лапках. Це реальні офіцери російських сил спеціального призначення, які приїхали сюди воювати. Ці два російські солдати вбили одного з моїх солдатів», – додав він.

Президент підкреслив, що із затриманими військовими в Україні поводяться відповідно до всіх гуманітарних норм.

«Ми даємо доступ до цих солдатів усім гуманітарним організаціям. До них уже приходили представники ОБСЄ і Червоного Хреста. Які ще докази ми повинні надати Росії, що це їхні солдати, їхні регулярні сили і їхня війна й агресія?» – зазначив Порошенко.

Як відомо, 16 травня під час бою на Луганщині у полон було взято двох військовослужбовців 3-ї окремої бригади спецпризначення Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил РФ – капітана Євгенія Єрофєєва і сержанта Алєксандра Алєксандрова. Радник голови СБУ Маркіян Лубківський заявив, що полонені російські спецпризначенці не підлягають обміну і не будуть повернуті Росії.

comments powered by HyperComments

Последние