КОЛИШНІЙ ПІДЛЕГЛИЙ ЗАТРИМАНОГО СПЕЦНАЗІВЦЯ РФ: ЄРОФЕЄВ НЕ ЗВІЛЬНЯВСЯ ЗІ СЛУЖБИ

20.05.2015 18:05

Колишній російський солдат-строковик третьої окремої бригади спецназу з Тольятті визнав командира Євгенія Єрофеєва й заявляє, що той не звільнявся зі служби.

Про це колишній строковик розповів на умовах анонімності російській службі Бі-Бі-Сі.

Солдат проходив службу під командуванням Єрофеєва в третій окремій бригаді спецназу в Тольятті в 2010 – 2011 роках і упізнав його в людині на відео.

«Це він. Зверніть увагу, у нього на обличчі є досить великий шрам. Тож це він, сумнівів тут немає», – сказав солдат.

Він також розповів, що раніше служив під його командуванням.

«Ми потрапили саме в цей підрозділ, це називалося «рота молодого поповнення», там Єрофеєв у нас командував, і відповідно далі, разом з ним рік провели. І, наскільки мені відомо, нікуди він не звільнявся, він продовжував служити», – сказав солдат.

«Наскільки я знаю, ми ж спілкуємося з товаришами по службі, якісь звістки доносяться із бригади. Я знаю, що про нього не надходило відомостей до нашого кола, що він звільнявся. І якщо він сам відкрито каже, що він із третьої бригади, то в мене немає підстав не довіряти йому», – розповів колишній строковик.

«Тобто, вони обоє підтверджують. Досить точно називають і командира частини, і своїх товаришів по службі, усе це легко перевіряється», – сказав колишній боєць.

З Олександром Александровим колишній солдат-строковик не знайомий.

Як відомо, російські спецназівці потрапили в полон, коли у складі диверсійно-розвідувальної групи намагалися захопити стратегічний міст в районі Щастя.

Один з військових РФ – Олександр Александров, сержант з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), контрактник, служить з 12 грудня 2012 року. Він розповів про те, що група базувалася в Луганську, а приїхав в Україну захищати область. Александров під час допиту також назвав всі прізвища та позивні членів їхньої групи.

Другий – капітан Євген Єрофєєв родом з Куйбишева.

У Росії і у бойовиків заявили, що вони є співробітниками так званої «народної міліції «ЛНР».

У Кремлі вже намагаються відхреститись від полонених росіян. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що російських військових на Донбасі немає, а питання про перевірку інформації із затримання спецназівців потрібно адресувати не в Кремль, а в Міноборони.

Пізніше в Міноборони Росії назвали затриманих в Україні співробітників ГРУ «колишніми військовими», і попросили їх звільнити, передає Українська правда.

comments powered by HyperComments

Последние