БОЙОВИКИ ОБСТРІЛЯЛИ КРИМСЬКЕ ПІСЛЯ ПРИЇЗДУ ТУДИ МІСІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

20.05.2015 17:49

Бойовики обстріляли Кримське у той момент, коли місія Червоного Хреста привезла населенню гуманітарну допомогу. Вогонь вели з важкої артилерії – 120-міліметрових мінометів. Під час обстрілу було поранено місцевого жителя та розбито водонапірну вежу, яка забезпечувала місцевих водою.

Про це йдеться у сюжеті Юрія Геруна для проекту «На периметрі» (щобудня о 21:35 на телеканалі ZIK).

«Черговий батальйону «Київ-2» надав оперативну інформацію з приводу того, що селище Кримське потрапило під вогонь і є постраждалі серед мирного населення. Ми виїхали надати першу медичну допомогу», – розповідає боєць батальйону «Київ-2» з позивним «Дантист».

У Кримському військові вже добре вивчили настрої бойовиків. Хаотичні обстріли терористами, як пояснюють бійці, спричинені приїздом гуманітарної допомоги до села.

«З іншої сторони населеного пункту Сокільники, який зараз контролюється бойовиками, нас почали обстрілювати з мінометів. У селі важко поранило чоловіка, у нас –  бійця. Вони роблять таку провокацію через те, що в цей день заїхала гуманітарна допомога в Кримське. І вони так вирішили познущатися з мирного населення», – пояснює боєць 24-ї бригади з позивним «Чібіс».

Жителька Кримського Анжела ще досі оговтується від обстрілів бойовиків. Під час атаки ворога важкі поранення отримав її чоловік.

«Я чула вибух, але спочатку не зрозуміла, де. Коли прибігла, то побачила, що сильно поранило мого чоловіка. Ми з сусідкою надали йому першу допомогу й чекали на військових лікарів», – пригадує Анжела.

Постраждала від атак бойовиків у Кримському майже кожна родина. Деякі сім’ї залишилися без житла.

comments powered by HyperComments

Последние