ПРЕЗИДЕНТ ГРУЗІЇ: ЯКЩО ЗАХІД НЕ ДІЯТИМЕ ЖОРСТКІШЕ, ЖЕРТВАМИ АГРЕСІЇ МОЖУТЬ СТАТИ Й ІНШІ СУСІДИ РОСІЇ

20.05.2015 06:47

Росія готова й надалі використовувати власні збройні сили для подальшого розширення свого впливу на пострадянські країни, тому Захід не повинен миритися з проявами її агресії

Про це заявив в інтерв'ю Associated Press у вівторок президент Грузії Георгій Маргвелашвілі, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Можна сказати, що половина Євразійського регіону живе під постійною загрозою. Якщо в окремій державі, суверенній державі, нестабільне середовище, то сусід (Росія) швидко розв'яже проблему за допомогою автомата Калашникова", - зазначив грузинський президент.

Він додав, що доказом тому є війна РФ проти Грузії в 2008 році, захоплення Криму в 2014 році та нинішній конфлікт на сході України.

У цьому контексті Маргвелашвілі підкреслив: якщо Захід не стане сильніше тиснути на Росію зараз, подібна картина, як на сході України, може повторитися на території інших держав уздовж кордону РФ.

"Те, що ми сподіваємося побачити (від Заходу), це більш потужний принциповий меседж, що це є неприйнятним, і це залишиться неприйнятим навіть після припинення вогню у Східній Україні", - цитує АР слова Маргвелашвілі.

comments powered by HyperComments

Последние