БІЛИЙ ДІМ: РОСІЯ НЕ ВИКОНУЄ МІНСЬКІ ДОМОВЛЕНОСТІ І ДЕСТАБІЛІЗУЄ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ

20.05.2015 06:22

 Сполучені Штати як і раніше вважають, що Росія не виконує свої зобов'язання відповідно до Мінських угод і продовжує дестабілізувати ситуацію в Україні. Про це заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест, коментуючи на прохання журналістів процес врегулювання українського конфлікту, передає УНН з посиланням на ТАСС.
“Ми продовжуємо відчувати стурбованість у зв’язку з тим, що Росія не виконує Мінські домовленості, — сказав він. — І ми, і наші союзники занепокоєні також у зв’язку з тим, що Росія продовжує дестабілізуючі дії в Україні, поставляючи озброєння і направляючи своїх військовослужбовців через кордон для підтримки сепаратистів”.
Ернест зазначив, що думка Сполучених Штатів з цього приводу неодноразово висловлювалося публічно і була ще раз повторена держсекретарем Джоном Керрі 12 травня, коли він був прийнятий в Сочі президентом Росії Володимиром Путіним. Прес-секретар Білого дому повідомив також, що ситуація навколо України та відносини з Росією, включаючи питання про діючі проти неї санкції, будуть обговорюватися на саміті “сімки”, який відбудеться 7-8 червня в Німеччині.
Нагадаємо, мінські домовленості були підписані лідерами Німеччини, Франції, України та Росії у форматі “нормандської четвірки”, і підписані контактною групою, що складається з представників Росії, України, представників самопроголошених республік з метою деескалації збройного конфлікту на сході України.

comments powered by HyperComments

Последние