У ГПУ РОЗПОВІЛИ, ХТО ГАЛЬМУЄ РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВИ ЄФРЕМОВА

19.05.2015 16:08

Народні депутати, які ігнорують виклики на допит, заважають завершити розслідування у справі екс-регіонала Олександра Єфремова.

Розповів про це начальник Управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв'ю Укрінформу.

Ми б уже завершили цю справу, коли б допитали депутатів, які приймали участь в голосуванні (за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року — "24") або перебували в залі. Вся складність цього розслідування полягає у тому, що у нас нема поваги народних обранців до викликів слідства. По третьому, по четвертому колу просимо їх з'явитися, а вони не приходять — як опозиційні так і провладні, як діючі так і колишні,
— поскаржився Горбатюк.

За його словами, через це на ім'я голови Верховної Ради і керівника апарату постійно надсилають листи. Сам Олександр Єфремов перебуває зараз під домашнім арештом.

Нагадаємо, Єфремову висунули підозри у двох кримінальних провадженнях: перше стосується зловживання службовим становищем при обтяжуючих обставинах та службове підроблення (маються на увазі дії 16 січня 2014 року в день прийняття "диктаторських законів"), друге — висловлювань Єфремова 3 і 9 квітня, а також 12 травня 2014 року, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі, які призвели до загибелі людей.

23 лютого на Олександра Єфремова, якого підозрюють у вчиненні низки злочинів, почепили електронний браслет.

Сам Єфремов вважає, що народні депутати не повинні нести жодної відповідальності за свої слова у сесійній залі Верховної Ради.

comments powered by HyperComments

Последние