ШТАТИ ТА РОСІЯ ПРОВЕЛИ ПЕРЕГОВОРИ ЩОДО СИРІЇ

19.05.2015 10:39

Спеціальний посланник США з питань Сирії Даніель Рубінштейн 18 травня перебував у Москві з візитом з метою проведення переговорів по сирійському питанню та загалом по ситуації на Близькому сході.
Про це повідомили в понеділок у Державному департаменті США, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Спеціальний посланник обговорив із заступником міністра закордонних справ (Росії – Ред.) Богдановим та іншими високопосадовцями МЗС питання щодо створення умов для реального та стійкого політичного переходу в Сирії у відповідності до Женевського комюніке", - йдеться в повідомленні.
Рубінштейн підкреслив "загальні занепокоєння щодо підвищення активності ІДІЛ та інших екстремістських угруповань, які погрожують Сирії та своїм сусідам". Він наголосив, що жорсткі дії сирійського режиму сприяли зростанню екстремізму на Близькому Сході та зауважив, що подальша присутність Башара аль-Асада при владі посилює напруженість в регіоні.
Таким чином, як зауважили в держдепі, представник американської адміністрації продовжив зусилля держсекретаря США Джона Керрі на цьому напрямі в контексті його переговорів з президентом РФ 12 травня в Сочі.


Варто зазначити, що Даніель Рубінштейн проводив зустрічі в МЗС Росії в один день з помічником держсекретаря США Вікторією Нуланд, яка обговорювала, головним чином, врегулювання кризи в Україні.

comments powered by HyperComments

Последние