У КРЕМЛІ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ЗАТРИМАННЯ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ НА ДОНБАСІ

18.05.2015 11:43

Прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявив, що російських військових на Донбасі не було й немає, а питання про перевірку інформації із затримання спецназівців потрібно адресувати не в Кремль, а в Міноборони.

 

Так він прокоментував інформацію про затримання у Щасті двох російських військових 3-ої бригади спецпризначення, передає «РИА Новости».

«Я, звичайно, не можу підтвердити, тому що ми не той адресат, кому потрібно ставити такі запитання. Неодноразово говорилося й нами, і міністерством оборони, що жодних російських військових на Донбасі немає», – сказав Пєсков.

«Коментувати матеріали не можу, думаю, це краще все-таки робити, у цьому випадку, фахівцям або нашому Міністерству оборони – наскільки правдоподібно ці матеріали виглядають», – додав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи має бути проведена якась перевірка цього питання з точки хору адміністрації президента, Пєсков відповів: «З точки зору адміністрації президента – не повинна. Це не тема адміністрації президента. У цьому випадку це питання потрібно адресувати не до нас».

Пєсков підкреслив, що «ніяких військових там не було й немає».

Як відомо, бійці «Айдару» затримали на Донбасі двох військовослужбовців 3-ї бригади спецпризначення ГРУ Росії.

comments powered by HyperComments

Последние