В АВСТРАЛІЇ ПОКАЗАЛИ ФІЛЬМ, ЯКИЙ ДОВОДИТЬ, ЩО РЕЙС MH–17 ЗБИЛИ РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВІ

18.05.2015 17:30

17 травня на австралійському телебаченні вийшла стрічка з циклу передач «60 хвилин» про власне розслідування причин катастрофи рейсу МН-17 в небі Донецька.


«Здавалося б, жодних нових фактів австралійські журналісти не продемонстрували. Але вражає емоційність подачі матеріалу. І те, що журналісти, реально ризикуючи життям, самі проїхали по шляху пересування російського Бука з Курська до міста Сніжного і у зворотньому напрямку в Росію. Побували вони також на точці запуску ракети. Цю точку, за їхніми словами, їм вдалося вирахувати з допомогою технологій XXI століття – геопозиціонування за геомітками на знімках сліду запуску ракети. Цікавий був момент, коли їх затримали «ополченці» кавказької зовнішності на блок-посту, виявивши у них приховані камери. Ще цікавіший момент: навіщось під Сніжним був блок-пост терористів, хоча це їх глибокий тил. Судячи з усього, блок-пост їм був потрібен для того, щоб не допускати до місця запуску цікавих іноземців», – йдеться на сайті POLITOTA

У повідомленні наголошують, що першочергова відповідальність за загибель беззахисного громадського літака і тридцяти восьми громадян Австралії лежить не на тих молодих російських військовослужбовцях, які запустили ракету по літаку, а на людині, яка відправила їх туди, людині, яка без сумніву, ніколи не постане перед судом за цей злочин.

Фільм з двох частин можна побачити тут.

comments powered by HyperComments

Последние