ТРИ КРАЇНИ ЄС ВВІЙШЛИ ДО ТОП-10 НАЙСИЛЬНІШИХ АРМІЙ СВІТУ. США ПЕРШІ, РФ – ДРУГА

18.05.2015 12:44

Армія США визнана найсильнішою в світі, Росія є другою, до десятки лідерів ввійшли також три країни ЄС.
Рейтинг найпотужніших армій склали військові експерти видання We Are The Mighty.
Лідирує в рейтингу армія США, які витрачають неї $577 млрд на рік - майже у чотири рази більше, ніж Китай ($145 млрд). США поступаються Індії і Китаю лише за кількістю особового складу, але значно випереджають усі країни світу за розміром ВПС і флоту.
Друге місце займає РФ, яка має величезну кількість бронетанкової техніки, а також великий військово-морський флот. За кількістю військовослужбовців Росія четверта, але в основному це - службовці строкової служби.
Серед країн ЄС найвищу позицію у рейтингу займає армія Великої Британії – вона має п’яту позицію у світі за величиною військово-морського флоту та розміром оборонного бюджету.
Одразу за нею йде Франція. Свою шосту сходинка вона отримала завдяки сучасному обладнанню і техніці.
"Літаки Mirage і Rafale, вертольоти Tiger, танки Леклерк, єдиний за межами США атомний перевізник забезпечують основні сили французьких військових", - зазначає видання.
Німеччина займає восьме місце за рахунок сильної економіки і військових витрат. Однак, зазначає видання, її позиція може бути нижчою, ніж на папері, оскільки країна споживає надто багато нафтопродуктів, які отримує від суперника Росії.
Загалом позиції в рейтингу розподілились наступним чином:
США
Росія
Китай
Індія
Велика Британія
Франція
Південна Корея
Німеччина
Японія
Туреччина

comments powered by HyperComments

Последние