КАБМІН ПОЯСНИВ, КОЛИ ЗМІНЯТЬ КЕРІВНИЦТВО "УКРНАФТИ"

15.05.2015 09:59

Кабмін та "Нафтогаз" планують на 26-27 травня збори акціонерів "Укрнафти", на яких має бути змінено керівництво цієї компанії.
Про це на годині запитань до уряду у парламенті повідомили прем'єр Арсеній Яценюк та міністр енергетики Володимир Демчишин.
Депутати запитали про зміни в "Укрнафті" у Яценюка, але він "відпасував" питання Демчишину, бо "депутати дуже люблять ставити йому запитання".
Міністр повідомив, що відповідно до закону про акціонерні товариства, "починаючи з 26 травня у "Нафтогазу" та міністерства з'являється можливість юридично провести збори Наглядової ради ("Укрнафти" – ред.) і після цього можемо провести загальні збори акціонерів".
"Ці збори плануються згідно з цим графіком на 26-27 число (травня – ред.). І на цих зборах ми плануємо поміняти керівників "Укрнафти"", - повідомив Демчишин.
Яценюк у свою чергу додав, що "буде змінений менеджмент "Укрнафти", а це означає, що буде підписана нова акціонерна угода".
"А це означає, що бюджет має отримати 1 мільярд 780 мільйонів гривень як дивіденди від компанії "Укрнафта", - заяви прем'єр.

comments powered by HyperComments