У КОЛОМОЙСЬКОГО НЕ ПУСКАЮТЬ ІНСПЕКТОРІВ НА КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НПЗ

14.05.2015 14:58

Представники групи "Приват" не пускають членів інспекційної комісії до резервуарів Кременчуцького НПЗ для проведення інвентаризації технологічної нафти.
Про це "Економічній правді" повідомило джерело в Міненерговугілля.
За словами співрозмовника, представники "Привата" наполягають на тому, щоб виміри і підтвердження якості нафти відбувалися в заводській лабораторії, проте члени комісії з цим не згодні і переконують погодитися на аналіз в незалежній лабораторії з метою об'єктивної оцінки.
"Інспекція включає підтвердження кількості та якості нафти з вимірами і відбором проб. Представники "Привату" на заводі наполягають відібрані проби не вивозити з підприємства, а робити аналіз у заводській лабораторії, що є неприйнятним. Тому інспекцію досі не допустили ", - сказало джерело.
У той же час інспекторів допустили для проведення інвентаризації до ємностей з нафтою на інших "приватівських" підприємствах "- ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття", ВАТ "НПК "Галичина".
Нагадаємо, інвентаризація повинна була проводитися сьогодні, 14 травня, синхронно у всіх пунктах, де зберігається нафта.

Як повідомляється, до роботи будуть залучені експерти міжнародної компанії SGS, а також представники Міенерговугілля,  "Нафтогазу", міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers, а також співробітники правоохоронних органів України.

comments powered by HyperComments

Последние