ГРУЗІЯ ТА ЩЕ ТРИ КРАЇНИ МАЮТЬ ШАНС ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ ДО НАТО В 2016 РОЦІ

14.05.2015 12:32

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу вважає, що Варшавський саміт НАТО, який відбудеться в 2016 році, має бути присвячений розширенню альянсу.
Про це він заявив на прес-конференції по завершенню міністерської зустрічі альянсу в місті Белек, повідомляє з Туреччини кореспондент "Європейської правди".
Чавушоглу нагадав, що на чергових самітах альянсу, які відбуваються раз на два роки, завжди є "сесія, присвячена розширенню". "В Варшаві вона також буде. Ми підтримуємо розширення НАТО", - наголосив він.
Глава МЗС Туреччини висловив переконання, що розширення стане ключовою темою Варшавського саміту, хоча рішення ще не ухвалене.
"Я думаю, що в 2016 році саміт буде присвячений розширенню, і країни, які показали найкращий прогрес, мають отримати позитивну відповідь. Вони мають отримати запрошення до членства", - заявив Чавушоглу.
За його словами, дискутується така можливість щодо чотирьох держав. "Наразі є чотири країни-кандидати – Боснія і Герцеговина, Македонія, Чорногорія та Грузія", - повідомив він.

comments powered by HyperComments

Последние