У В'ЯЗНИЦЯХ РОСІЇ УТРИМУЮТЬСЯ ДО 30 УКРАЇНСЬКИХ БРАНЦІВ – АДВОКАТ

13.05.2015 18:43

У російських в'язницях за різними звинуваченнями утримуються до 30 українських бранців.
Про це в інтерв'ю "Українській правді" розповів адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.
"Точно близько 10 осіб, а за моїми непідтвердженими даними до 30 осіб", – сказав він.
За його словами, мова, зокрема, може йти про військовослужбовців і співробітників українських спецслужб, тому що є звинувачення у шпигунстві, а також про зовсім випадкових людей.
"Ось, приміром, затримали пенсіонера, який їхав до знайомих у Крим. Миколу Карпюка, одного з лідерів УНА-УНСО, взагалі затримали 6 березня на кордоні з Брянською областю, він зараз знаходиться у Владикавказі. До Карпюка дуже складно потрапити. Ми зараз цим займаємося", – додав він.
Також він нагадав про справу "кримських терористів" – Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олександра Чернія та Геннадія Афанасьєва.
"Чернію і Афанасьєву, які співпрацюють зі слідством, дали по 7 років. Сенцову загрожує до 20 років. Це підслідний ФСБ, підсудність військового суду з цього року", – нагадав він.
Як відомо, Савченко була викрадена луганськими бойовиками і вивезена в Росію в червні 2014 року. З того часу вона утримується у в'язницях за кількома епізодами звинувачення. Росія ігнорує всі заклики іноземних держав і міжнародних організацій про її звільнення.

comments powered by HyperComments

Последние