ДАЛІ ПУТІН ВОЮВАТИМЕ ІНШИМИ МЕТОДАМИ, - КВАСНЄВСЬКИЙ

13.05.2015 17:22

Президент Росії Володимир Путін і надалі реалізовуватиме свою експансіоністську стратегію в Україні, але не військовими методами, а завдяки постійному економічному тиску, пропаганді й впливу на окремих людей

Як повідомляє Еспресо.TV, таку думку в інтерв’ю Укрінформу висловив екс-президент Польщі Александер Кваснєвський.

"Потрібно розуміти: Росія не вдовольниться тим, що вже трапилося, і на цьому вона не зупиниться. Думаю, матимемо справу з продовженням дестабілізації, але вже іншими методами", - констатував він.

Кваснєвський зазначив, що згода Путіна на подальші бойові дії в Україні загрожувала б остаточною втратою довіри до нього з боку всього світу

"Якби росіяни зараз наважилися на військові дії (в Україні, – ред.), то вони, по суті, остаточно втратили б довіру до себе з боку важливих партнерів на Заході, тобто Німеччини і Франції, і напевно, всього світу", - підкреслив екс-президент Польщі.

За його словами, Мінськ-2 не є ідеальною угодою, але "це крок уперед", оскільки утримує Росію від подальших військових дій.

На думку політика, до переговорів щодо врегулювання конфлікту на сході України в рамках "нормандського формату" (Німеччина, Франція, Україна, Росія) непогано було б залучити США і Канаду. Однак Росія навряд чи відмовиться від нинішнього формату, який вважає "дуже вигідним".

Кваснєвський наголошує, що головна мета Путіна - контроль не над "ДНР" і "ЛНР", а над усією Україною, і щоб Київ був пов'язаний з Росією в рамках Євразійського Союзу.

"Зрештою, Путін про це сам часто говорить. Коли він каже, що для нього російський та український народи є одним цілим, то ставить цим під сумнів ідентичність і суверенність України", - підсумував Кваснєвський.

Нагадаємо, президент Польщі Броніслав Коморовський нещодавно заявив, що Польща повинна зробити висновки із ситуації, що склалася в Україні, і заздалегідь підготуватися до можливої небезпеки.

comments powered by HyperComments

Последние