ІЗ СУДДІВ ЦАРЕВИЧ І КИЦЮКА ЗНЯЛИ БРАСЛЕТИ

13.05.2015 13:35

З одіозних суддів Печерського районного суду Києва Оксани Царевич і Віктора Кицюка знято запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання -з’являтися на виклик слідчого, повідомляти про зміну місця перебування і носити засоби електронного контролю.

Вінницький міський суд відмовив прокуратурі області у продовженні термінів запобіжного заходу. Раніше суд встановив їх строком на два місяці.  Визначений час сплив 11 і 12 травня. Обласна прокуратура звернулася з клопотанням продовжити дію запобіжних заходів ще на шість місяців. Клопотання розглядали у суді протягом двох днів. У  понеділок 11 травня, суддя Сергій Клапоущак, ухвалив рішення про відмову у задоволенні заяви прокуратури стосовно судді Оксани Царевич. А наступного дня, 12 травня, аналогічне рішення прийняв суддя Олександр Олійник стосовно судді Віктора Кицюка.
Нагадаємо, що судді Оксана Царевич і Віктор Кицюк під час революції гідності судили автомайданівців. RIA вдалося дізнатися, що у Віктора Кицюка сплив 5-річний термін виконання обов’язків судді. До речі, пан Кицюк наш земляк, родом із села Вахнівка Липовецького району. Без продовження повноважень він не має права виконувати свої попередні обов’язки. Суддя Оксана Царевич у нинішній час знаходиться у відпустці. Кримінальне провадження стосовно згаданих суддів не закрито.

comments powered by HyperComments