БІЙЦЯМ АТО ХОЧУТЬ ОБМЕЖИТИ КОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМИ

12.05.2015 18:56

Верховна Рада у першому читанні прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України" щодо використання персональних пристроїв безпроводового доступу".

Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради. За дане рішення проголосували 243 нардепи.

Таке рішення політики пояснюють тим, що це посилить контроль за витоком інформації, зокрема з районів проведення АТО. Парламентарі пропонують таким чином вжити заходів щодо запобігання визначенню противником точних координат підрозділів ЗС України через джерела радіовипромінення.

Проектом №2154 передбачається доповнити Статут внутрішньої служби Збройних Сил України додатком №20 щодо встановлення вимоги стосовно використання персональних пристроїв безпроводового доступу військовослужбовцями Збройних Сил України.

До статті 59 Статуту пропонується внести зміни, які визначають повноваження командира підрозділу у сфері використання таких пристроїв.

До слова, у прес-центрі АТО констатують, що на окупованому Донбасі вже зрозуміли, як виглядає так званий "русский мир". Окупований Антрацит попросився в Україну.

comments powered by HyperComments

Последние