АБРОМАВІЧУС: ТОРГОВА ЧАСТИНА УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ УКРАЇНА-ЄС ВІДКЛАДАТИСЯ НЕ БУДЕ

08.05.2015 09:05

Набуття чинності торговельної частини Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Україною відкладатися не буде.
 
Про це Айварас Абромавічус написав у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter.
 
"1-а Зустріч Східного партнерства з Торгівлі в Брюсселі: 28 міністрів торгівлі країн ЄС та 6 країн Східного партнерства. Озвучили наші позиції: 1) угода з вільної торгівлі з ЄС набуде чинності з 01/01/2016 і не буде відкладатися", - написав він.
 
Крім того, за його словами, Україна наполягає на відкритті доступу до ринку ЄС для наших нових товарів і розширенні для тих, для яких ринок вже відкритий, але є квоти.
 
"Очікуємо більше допомоги від ЄС нашому малому і середньому бізнесу через доступ до більш дешевих кредитів, освітніх програм, і т.д... Для стимулюванні торгівлі та боротьби з корупцією: спільні прикордонні пункти і митниці з сусідами по ЄС", - додав міністр.
 
Раніше IPress.ua повідомляв, що міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус заявив, що у Вашингтоні (США) в липні 2015 року відбудеться американсько-український бізнес-саміт.
 
"У липні у Вашингтоні відбудеться US-Ukraine Business Summit. З нашого боку поїдуть члени Кабміну, представники бізнесу", - повідомив міністр.
 
Абромавічус додав, що після перерви у три роки, засідання українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій відбудеться 28-29 травня у Києві.

comments powered by HyperComments