КРАЇНИ ЄС НЕ ПОВИННІ ПІДДАВАТИСЯ НА ШАНТАЖ АГРЕСОРА - ГРИБАУСКАЙТЕ

07.05.2015 15:37

Країни ЄС не повинні піддаватися на шантаж агресора.
Про це заявила президент Литви Даля Грибаускайте, передає  TVN24.
"Сьогодні, будучи частиною вільної і демократичної Європи, ми не повинні піддаватися на шантаж агресора", - відзначила вона.
"Ми не можемо погодитися з підбурюванням до нової війни і святкувати завоювання території України під демонстрацію мускулів російської армії, відвідуючи парад в Москві", - наголосила Грибаускайте.
 За словами президента Литви, моральний обов'язок Європи є боротьба проти будь-якої форми агресії, ненависті, і будь-яка спроба окупувати інші країни.
"Наш обов'язок полягає в захисті миру, демократії і свободи європейських народів, щоб переконатися, що болючий урок історії - Голокост, нелюдська жорстокісь, агресія і примусовий поділ Європи - ніколи не повториться", - підкреслила вона.
Як відзначила Грибаускайте, російська агресія та пострадянський імперіалізм є найбільшою загрозою для Європи сьогодні.
"Нині ми маємо справу з тією ж агресією та імперськими намірами, як 70 років тому, і ми повинні захищати наші цінності і принципи від держави, яка є постійним членом Ради Безпеки ООН", - наголосила вона.
"Ми ніколи не можемо дозволити, щоб хтось руйнував те, що було досягнуто за рахунок примирення, інтеграції та важкої роботи Європи",  - додала президент Литви.
Нагадаэмо, раніше Грибаускайте заявила, що підписана в Мінську угода про припинення вогню на сході України не дотримується і фактично більше не існує.

comments powered by HyperComments

Последние