МІСІЯ МВФ ПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ В ДЕРЖФІНМОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

07.05.2015 08:40

В Держфінмоніторингу розпочала свою роботу місія Міжнародного валютного фонду щодо надання технічної допомоги в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму. Про це УНН повідомили у прес-службі відомства.
Також участь у роботі місії взяв постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше (Jerome Vacher).
Представників МВФ детально поінформовано про проведену Держфінмоніторингом роботу щодо удосконалення національного законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Крім того, експертів МВФ ознайомлено з останніми практичними результатами роботи Держфінмоніторингу, як підрозділу фінансової розвідки.
“Під час подальшої роботи з місією увагу буде приділено обговоренню результатів роботи Держфінмоніторингу з отримання, аналізу інформації про підозрілі фінансові операції та надання до правоохоронних органів відповідних узагальнених матеріалів, а також налагодження співпраці з новоствореним Національним антикорупційним бюро України. Держфінмоніторинг та Міжнародний валютний фонд продовжуватимуть співпрацю задля ефективного впровадження в Україні ефективних механізмів боротьби з відмиванням „брудних“ коштів та фінансуванням тероризму”, — йдеться у повідомленні.

comments powered by HyperComments

Последние