ЄМЕН ЗАКЛИКАВ СВІТ ТЕРМІНОВО ВВЕСТИ НАЗЕМНІ ВІЙСЬКА В КРАЇНУ

07.05.2015 08:21

Ємен закликав міжнародне співтовариство терміново ввести наземні війська "для порятунку країни". Про це йдеться в листі до Радбезу ООН, передає УНН з посиланням на РІА Новини.
За даними агентства, влада Ємену закликає "швидко ввести наземні війська для порятунку" країни, особливо в міста Аден і Таїз.
Повідомляється, що лист до РБ ООН направив постпред Ємену в ООН Халед Альемані. У документі, датованому 6 травня, також міститься заклик до міжнародних правозахисних організацій зафіксувати "варварські порушення щодо беззахисного населення".
Військово-повітряна операція "Буря рішучості" проти шиїтського угруповання "Ансар Алла" (хусит) в Ємені почалася 26 березня і офіційно завершилася 21 квітня. Арабську коаліцію очолила Саудівська Аравія. Участь в операції брали сили Кувейту, Катару, ОАЕ, Бахрейну, Єгипту, Йорданії, Марокко та Судану. Однак після офіційного оголошення про завершення "Бурі рішучості" сили коаліції продовжують завдавати ударів по позиціях хуситів в рамках нової операції "Відродження надії".

comments powered by HyperComments