НА РИЗЬКОМУ САМІТІ НЕ ПІДУТЬ НА ПОСТУПКИ ПУТІНУ – ДЖЕРЕЛО

06.05.2015 12:23

Незважаючи на тиск Росії, у проекті спільної декларації саміту «Східного партнерства» 21-22 травня у Ризі буде наголошено на пріоритеті України і Європейського Союзу розпочати імплементацію поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року.
Про це власному кореспондентові Укрінформу у Брюсселі заявив високопоставлений дипломат, який ознайомлений з проектом спільної заяви Ризького саміту.
«За результатами саміту сторони планують наголосити на своїх зобов'язаннях щодо початку імплементації ЗВТ між ЄС і Україною з 1 січня 2016 року», - розповів співрозмовник агентства.

Як повідомляв Укрінформ, Україна і ЄС домовилися про відтермінування до 1 січня 2016 року застосування положень Угоди про асоціацію щодо створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі. При цьому європейська сторона в односторонньому порядку скасувала для українських експортерів торговельні мита.
У свою чергу, Росія намагається зірвати поглиблення економічної інтеграції України з ЄС.
Нагадаємо, саміт «Східного партнерства» (ініціатива передбачає участь шістьох країн - України, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Білорусі) відбудеться 21-22 травня у Ризі.

comments powered by HyperComments

Последние