ЩЕ ОДНА АМЕРИКАНСЬКА АВІАКОМПАНІЯ ПРИПИНЯЄ ПОЛЬОТИ ДО МОСКВИ – ЗМІ

05.05.2015 18:45

Авіакомпанія Delta з жовтня припиняє польоти за маршрутом Нью-Йорк – Москва. Останній рейс із Нью-Йорка відбудеться 30 вересня, з Москви – 1 жовтня.

Як повідомляє «Дело.ua», подібно до інших американських перевізників Delta вирішила піти з російського ринку, не чекаючи формального закінчення дії літнього розкладу.

До 30 вересня рейси літатимуть п’ять разів на тиждень. Коли Delta відновить польоти до Москви і чи збирається вона робити це взагалі, наразі невідомо.

Причиною припинення рейсів перевізник назвав зростання курсу долара. Компанія також має намір скоротити частоту польотів за деякими іншими закордонним маршрутами із США, проте призупинення передбачається тільки на московському напрямку.

Нагадаємо, раніше відбулося масове закриття рейсів до Росії американськими перевізниками. United Airlines припинила польоти до Москви з Вашингтона, American Airlines – з Чикаго, Delta – з Атланти. У найближчу зиму американські компанії взагалі не літатимуть до Росії.

Відхід компаній з російських напрямків пов’язаний зі значним падінням попиту на міжнародні перевезення з Росії в умовах політичної та економічної кризи.

comments powered by HyperComments

Последние