ІТАЛІЯ ЗАМОРОЗИЛА АКТИВИ АЗАРОВА-МОЛОДШОГО ТА РОТЕНБЕРГА, ОСТАННІЙ СУДИТЬСЯ

05.05.2015 10:58

Фінансова поліція Італії наклала арешт на рахунки та нерухомість соратника Путіна Аркадія Ротенберга, а також на власність Олексія Азарова, придбану ним через підставну компанію.
Про це повідомив в інтерв’ю "Європейській правді" посол України в Італії Євген Перелигін.
Він підкреслив  неоднозначність італійської політики щодо України та РФ. Попри очевидну проросійську налаштованість, "Італія стала єдиною в Європі країною, яка наклала арешт i заморозила активи та нерухомість друга Путіна Ротенберга", заявив посол.
Також, за його словами, ще восени 2014 року було арештовано земельні ділянки та нерухомість Олексія Азарова, хоча цей факт не набув значного розголосу.
"Їх (об’єкти нерухомості) придбала протягом 2012-2013 років італійська компанія Agosto 2012, яку пов'язують з австрійськими компаніями Олексія Азарова", - розповів посол.
Перелигін додав, що у Ротенберга  "арештовано 6 об’єктів власності на Сардинії, в Лаціо та Римі". "Зараз адвокати Ротенберга подали на фінансову гвардію і міністерство фінансів Італії до суду, триває досудовий розгляд. Україна в цьому судовому процесі долучена як третя сторона", - розповів він.
Про спроби родини Азарових оскаржити в судах Італії арешт своєї власності українському посольству невідомо, розповів Євген Перелигін "Європейській правді".
Як відомо, власність Олексія Азарова перебуває під санкціями ЄС з березня 2014 року – його звинувачують у розкраданні державних коштів та їх виведенні за кордон. Аркадій Ротенберг навесні 2014 року також потрапив під санкції через анексію Криму Росією. В ЄС вважають, що Ротенберг є одним з "гаманців" Володимира Путіна.
Про проблеми із проросійською налаштованістю Італії та про шляхи, які дозволять впоратися з ними, читайте в інтерв’ю посла "Європейській правді".

comments powered by HyperComments