ПАРИЖ ДОРІКНУВ ПАН ГІ МУНУ ЗА ПУТІНСЬКИЙ ПАРАД

30.04.2015 15:49

Франція досі не визначилася з рівнем офіційної делегації, яка поїде до Москви на день перемоги 9 травня та не поділяє рішення генсека ООН брати участь в офіційних заходах.
Про це міністр закордонних справ і міжнародного розвитку Франції Лоран Фабіус сказав в інтерв'ю словенському телебаченню, стенограму якого поширила прес-служба МЗС Франції, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
«Відповідь проста, є історична реальність, що 9 травня росіяни відзначають перемогу над нацизмом. Це правда, що існує особлива ситуація прямо зараз, але я думаю, що ми повинні святкувати ці речі історично. Отже Франція, буде представленою (у Москві), ми ще не вирішили, на якому рівні», - сказав він, відповідаючи на запитання, чи буде Франції представлена на параді 9 травня в Москві.
Лоран Фабіус також додав, що намір генсека ООН Пан Гі Муна бути присутнім на офіційної церемонії надає певний сигнал, з яким Франції не погоджується. «Я розумію, що Генеральний секретар ООН розглядає можливість бути присутнім на церемонії, що надає їй історичної тональності, яку слід поважати, говорячи з росіянами, однак ми не погоджуватимемося з ними, існує ряд розбіжностей», - наголосив французький міністр.
Він також уточнив інформацію про участь офіційних представників Німеччини в офіційних заходах в Москві. «Наші німецькі друзі вирішили поїхати туди 10 травня. Я думаю, що мій колега Штайнмаєр там буде саме 8-го травня», - сказав Лоран Фабіус.

comments powered by HyperComments

Последние