МІЛІЦІЯ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ СПРОСТОВУЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИБУХ У ДІЛЬНИЧНОМУ ПУНКТІ МІЛІЦІЇ ЛЬВОВА

30.04.2015 10:02

Представники ДСНС та міліції Львівщини спростовують інформацію про вибух у дільничному пункті міліції на вулиці Єрошенка, 20.
Зокрема, як повідомив у коментарі «Вголосу» начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев, на гарячу телефону лінію «102» від мешканців гуртожитку на вул. Єрошенка, 20, надійшло повідомлення про вибух, що стався на першому поверсі.
«До нас зателефонували мешканці гуртожитку о 00:56 і сказали, що чули, як на першому поверсі пролунав вибух. Аналогічна інформація надійшла і від спільноти «Варта». Одразу на місце події виїхала бригада пожежників. Однак після приїзду до гуртожитку рятувальники виявили лише розбите вікно у приміщенні й загоряння віконної рами», – пояснив Віталій Туровцев.
Він також сказав, що у приміщенні було знайдено невідомий предмет, який, імовірно, і спричинив загоряння.
«Імовірно, мешканці гуртожитку сприйняли звук розбитого скла за вибух. Адже саме через вікно з вулиці невідомі особи кинули предмет, який і спричинив загоряння. Можливо, йдеться про фаєр або якийсь інший піротехнічний засіб. Зараз це встановлюють», –  запевнив начальник відділу зв’язків зі ЗМІ й додав, що на місці події були і представники міліції.
Водночас речник міліції Світлана Добровольська сказала, що інформація до них надійшла від служби ДСНС лише о 03:50.
«Як нам стало відомо, вахтер гуртожитку о 01:00 телефонував до пожежників і повідомив про задимлення у приміщенні. До нас інформація надійшла вже від ДСНС о 03:50», – підкреслила Світлана Добровольська.
Начальник ГУМВС України у Львівській області, полковник міліції Дмитро Загарія також запевняє, що вибуху не було.
Зазначимо, що, за даними спільноти «Варта 1», близько 01:00 пролунав вибух у Шевченківському районі Львова – вибухнув дільничний пункт міліції на вулиці Єрошенка.

comments powered by HyperComments

Последние