Н.НАЗАРБАЄВ ВСТУПИВ НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА КАЗАХСТАНУ

29.04.2015 12:10

Переможець на позачергових виборах президента Казахстану Нурсултан Назарбаєв у середу склав присягу народу в рамках церемонії офіційного вступу на посаду - інавгурації, передає УНН з посиланням на Nur.kz.
"Відповідно до статті 42 Конституції Республіки Казахстан, президент вступає на посаду з моменту прийняття присяги", - сказав на церемонії голова Конституційної ради країни Ігор Рогов.
Під час церемонії Казахстану обраний Н.Назарбаєв присягнув "вірно служити народу Казахстану, суворо дотримуватися Конституції і законів Республіки Казахстан, гарантувати права і свободи громадян, сумлінно виконувати покладені на мене високі обов'язки Президента Республіки Казахстан".
Після оголошення Н.Назарбаєва президентом Казахстану голова Центральної виборчої комісії Куандик Турганкулов вручив йому посвідчення президента Республіки Казахстан і нагрудний знак.
Відповідно до законодавства, перед новообраним президентом складе свої повноваження чинний кабінет міністрів на чолі з прем'єром Карімом Масимовим.
Нагадаємо, 26 квітня на дострокових виборах президента Казахстану, згідно з даними ЦВК країни, 97,75% голосів виборців віддали за Н.Назарбаєва.
Президент Казахстану обирається на виборах терміном на 5 років.

comments powered by HyperComments

Последние