МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ В ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ

28.04.2015 19:42

Міжнародна конференція в підтримку України проходить у вівторок у Києві. Участь у ній бере вище керівництво, а також представники іноземних держав та міжнародних фінансових організацій.

У ході конференції керівництво України планує показати свої успіхи в проведенні реформ, щоб у перспективі залучити інвестиції в розвиток економіки країни.

Канал UA:Перший в youtube
Читати повністю: http://newsradio.com.ua/2015_04_28/M-zhnarodna-konferenc-ja-v-p-dtrimku-Ukra-ni-onlajn-transljac-ja-9373/


Спочатку влада планувала провести міжнародну донорську конференцію з відновлення Донбасу. Ідея проведення такого форуму обговорювалася, починаючи з осені 2014 року. Спершу проведення конференції було призначено на грудень 2014 року, пізніше - на січень або лютий 2015 року.
Проте з подачі міжнародних партнерів задум трансформувався у проведення інвестиційної конференції замість донорської. У підсумку уряд призначив конференцію на 28 квітня в спорткомплексі «Олімпійський» у Києві.
Питання виділення донорської допомоги Україні на форумі обговорюватися не буде, в той же час в рамках конференції влада розраховує продемонструвати свої успіхи в питанні реформ, щоб залучити іноземні інвестиції в розвиток економіки країни на бізнес-самітах, які заплановані в 2015 році. Перший з них повинен пройти в липні в США.

comments powered by HyperComments