ЮНКЕР НАЗВАВ УМОВИ, ЗА ЯКИХ ЄС ПРОДОВЖИТЬ ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ

28.04.2015 18:49

ЄС чекає від України судової реформи, реформ в держуправлінні, прокуратурі, виборчому законодавстві, енергетичному секторі і децентралізації для подальшого надання фінансової та політичної допомоги.Про це заявив голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер на Міжнародній конференції в підтримку України.

 

"Реформи повинні тривати, вони повинні бути гідними довіри, швидкими. Ви продовжуєте реформувати країну - ми продовжуємо допомагати вам", - сказав він.

За словами Жан-Клода Юнкера, реформа держуправління повинна деполітизувати виконавчу гілку влади, енергетичний ринок вимагає диверсифікації та лібералізації, а децентралізація дасть можливість усунути геополітичну напруженість в окремих регіонах України.

"Саме такими є домовленості, які ми укладаємо з вами. Ми нічого не нав'язуємо, це є партнерською угодою", - підкреслив глава Єврокомісії.

Як повідомляв УНІАН, Україна до кінця року отримає 2 транші коштів у рамках виконання нової, схваленої в січні цього року, програми макрофінансової допомоги Україні з боку Євросоюзу загальним обсягом 1,8 млрд євро.

comments powered by HyperComments

Последние