КЕРНЕС ПРОКОМЕНТУВАВ ЗАЯВУ АВАКОВА І ОБІЦЯВ ПРИЙТИ ДО СУДУ 18 ТРАВНЯ

28.04.2015 18:26

Заклики глави МВС Арсена Авакова до зміни Кернесу запобіжного заходу є помстою

Про це заявив міський голова Харкова Геннадій Кернес в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Еспресо.TV.

"Правда те, що я перебуваю в Італії на лікуванні. Я заздалегідь мав цей час, як резерв, для мого відвідування Італії. Тому мої адвокати заявили клопотання, це клопотання було задоволено судом, тому на цю тему міркувати не варто", - підкреслив Кернес.

Кернес також зазначив, що заклики Авакова до зміни йому запобіжного заходу пояснюються бажанням помститися.

"Звичайно", - заявив він на запитання ведучих про те, чи розцінює він таке звернення як помсту. - А ви що не простежуєте це у Фейсбуці міністра внутрішніх справ, який до цієї справи не має ніякого відношення, крім одного єдиного, що він починав її фальсифікувати. Яке він має до цього відношення? Він кожному дає вказівку що робити, то там губернатора звільнити треба, то ще щось. Нехай за собою подивиться спочатку".

Харківський міський голова обіцяє з'явитися до суду 18 травня.
"Звичайно, обов'язково", - заявив він у відповідь на запитання журналістів, чи має він намір з'явитися на наступне засідання суду.

Нагадаємо, сьогодні мер Харкова не з’явився до суду у Полтаві,а поїхав до Італії. Через це розгляд його справи перенесено на 18 травня. Раніше стало відомо, що міністр внутрішніх справ Аваков закликає прокуратуру звернутися до суду для зміни запобіжного заходу Кернесу.

comments powered by HyperComments