ЯЦЕНЮК РОЗПОВІВ, ЯК ЗМЕНШИТИ ТЯГАР КОМУНАЛКИ

28.04.2015 18:10

Уряд спільно з європейськими партнерами реалізує інвестпроекти у сфері енергоефективності та енергозбереження для того, щоб зняти тягар високих тарифів на енергоносії для населення.
Про це заявив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у ході Міжнародної конференції на підтримку України в Києві, передає кореспондент Укрінформу.
"Зараз велика кількість енергопродукції випускається і велика кількість енергії споживається. Це шалене навантаження для українського бюджету. Але це найбільшим тягарем є для кишені звичайного українця. Нам треба цей тягар подолати через програми енергоефективності", - сказав він.
"Чим менше людина споживає - тим менші будуть рахунки. І це основна мета уряду, і буде ключовою сферою наших спільних інвестицій. У вас є три чудові інвестиційні проекти, великий досвід. І саме на часі зараз для нас інвестувати в модернізацію української енергетики і забезпечити її енергоефективність", - наголосив Прем'єр, звертаючись до європейських партнерів.

Нагадаємо, на початку квітня Яценюк заявив, що 300 мільйонів із 500 мільйонів євро з німецького кредиту підуть на утеплення будинків і модернізацію підприємств сфери теплокомуненерго.

comments powered by HyperComments

Последние