БАЙДЕН ЗАКЛИКАВ УКРАЇНЦІВ НИЩИТИ КОРУПЦІЮ НА ВСІХ РІВНЯХ

28.04.2015 16:59

Віце-президент США Джозеф Байден закликав українську владу ефективно боротися з корупцією на всіх рівнях.
Про це у своєму відеозверненні до учасників Міжнародної конференції на підтримку України заявив віце-президент США Джозеф Байден, передає кореспондент Укрінформу.
"Україна бореться за своє майбутнє на східних полях бою, але вона також має боротися за своє майбутнє у владних кабінетах у Києві. Ви боретеся за те, аби збудувати демократію, яка поважає голос народу, а не прислуговує владоможцям; за економіку, де те, що ти знаєш, важить більше, ніж кого знаєш; за суспільство із верховенством права, де ракова пухлина корупції видалена з тіла політики, а в житті українського народу відновлена гідність", - наголосив він.
За словами Байдена, недостатньо говорити про зміни, треба їх забезпечити: "І ви це робите… Ви закриваєте шлях корумпованим посередникам, які грабують український народ. Ви впроваджуєте в Києві нову поліцію, яка реально служитиме захисту народу… Ви ліквідували вісім регуляторних органів та об'єднали інші одинадцять, аби малому бізнесу було легше працювати. Ви йдете по шляху конституційної реформи, яка матиме позитивні наслідки для всього народу України та надасть більшу автономію регіонам. Але я закликаю Вас рухатися вперед".
На його переконання, слід використовувати нові закони, нове керівництво, "щоб розслідувати та карати корупцію - минулу й нинішню, на всіх рівнях. Це найкращий шлях показати свою відданість і не повернутися до "справ, як завжди" (business as usual)".

Зокрема, Байден зауважив, що наразі необхідно продовжувати удосконалювати антимонопольне та виборче законодавство з метою забезпечення "реального поступ децентралізації".
"І понад усе - продовжуйте слухати свій народ. Упевніться, що Ваша робота прозора і що громадянське суспільство має голос у цьому процесі. Вам треба зробити ці речі не тому, що я Вас прошу чи будь-хто інший Вам це каже, - це те, що потрібно зробити будь-якій нації, аби досягти успіху в ХХІ столітті", - наголосив віце-президент США.

comments powered by HyperComments

Последние