ЯПОНІЯ ВИДІЛИТЬ УКРАЇНІ 1,8 МІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ ДОПОМОГИ

27.04.2015 15:09

Японія надає Україні 1,8 мільярда доларів допомоги.
Це підтвердив віце-міністр закордонних справ Японії Кентаро Соноура напередодні візиту до Києва, повідомила на своїй сторінці в Facebook депутат від "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук.
"І одразу ж запитав про корупцію - чи зможе контролювати уряд витрачання міжнародної допомоги. Ми розповіли, про нове антикорупційне законодавство, про щойно створене Антикорупційне бюро, про битву з олігархами", - написала депутат.

"Водночас обидві сторони розуміють, що це лише інструменти, чи буде досягнута ціль – покаже час", - повідомила Заліщук.
За її словами, український посол в Токіо  підтвердив, що зараз Японія як ніколи бачить в Україні союзника.
"Треба використовувати цю можливість. Треба депутатів, які регулярно триматимуть між собою зв’язок. Треба більше дипломатів, які будуть перебивати російські потоки інформації. Треба урядовців, які можуть перейняти досвід у сфері інновацій та альтернативної енергетики. Треба економістів, які будуть вивчати нові можливості торгівлі між країнами. Наприклад, в сільському господарстві, де Японія імпортує близько 60% сільгосппродукції", - підсумувала депутат.
Раніше посол США Джеффрі Пайєт пообіцяв підписати другу угоду про виділення ще одного кредиту в  мільярд доларів Україні.

comments powered by HyperComments

Последние