В НІМЕЧЧИНІ ЗНАЛИ ПРО ЗАГРОЗУ ОБСТРІЛУ ПАСАЖИРСЬКИХ ЛАЙНЕРІВ ПЕРЕД КАТАСТРОФОЮ БОЇНГА

27.04.2015 10:15

Німецькій владі було відомо про серйозну загрозу обстрілів бойовиками на Донбасі пасажирських лайнерів, які летять на значній висоті.

При цьому, жодних застережень німецьким чи іншим авіакомпаніям, котрі здійснювали рейси над Україною, не було.

Про це сьогодні повідомили німецькі видання – телеканали WDR, NDR і газета Süddeutsche Zeitung. Всі вони посилаються на секретні дані міністерства закордонних справ ФРН.

Дані про загрозу в Німеччині отримали за два дні до катастрофи. Тоді німецькій військовій розвідці стало відомо, що над Східною Україною обстріляли український військово-транспортний літак, який летів на висоті більше 6 тисяч метрів. Військові експерти підтвердили, що таким чином можна говорити про загрозу і для цивільної авіації, яка летить на висоті 8-10 тисяч метрів, однак жодних дій, щоб попередити можливу катастрофу тоді не зробили.

Через 2 дні, 17 липня 2014 року, над територією Донецької області був збитий пасажирський лайнер малазійської авіалінії, котрий здійснював рейс MH17 з Нідерландів до Малайзії. На борту лайнера знаходилось майже 300 людей. Внаслідок обстрілу літака він впав біля міста Торез. Всі пасажири та члени екіпажу загинули.

Тривають слідчі дії по встановленню винних в катастрофі.

comments powered by HyperComments

Последние