НІМЕЦЬКІ ЗМІ: БЕРЛІН ЗНАВ ПРО ЗАГРОЗУ ОБСТРІЛУ ЛІТАКІВ НАД ДОНБАСОМ

27.04.2015 09:14

Перед катастрофою малазійського "Боїнга" на сході України уряд Німеччини був проінформований про можливі обстріли пасажирських літаків над Донбасом.
Про це повідомили в понеділок телеканали WDR, NDR і газета Süddeutsche Zeitung з посиланням на секретні дані міністерства закордонних справ ФРН, передає російська редакція Deutsche Welle.
За два дні до катастрофи рейсу MH-17 авіакомпанії Malaysia Airlines, 15 липня 2014, німецький МЗС звернув увагу у телеграфному повідомленні на тривожну ситуацію на Донбасі у зв'язку з обстрілом українського військово-транспортного літака Ан-26, що летів на висоті понад 6000 метрів.
При цьому військові експерти визнали, що для цивільної авіації в регіоні склалася реальна загроза.
Крім того, німецька розвідслужба BND кілька разів повідомила уряду, що безпека польотів у зоні конфлікту на Донбасі не забезпечена.
Міністерство транспорту Німеччини підтвердило, що Берлін не попереджав про можливе погіршення ситуації з пасажирськими перельотами на сході України.
Boeing 777, що виконував рейс MH-17 з Амстердама в Куала-Лумпур, імовірно був збитий ракетою з установки БУК над територією Донецької області. Всі, хто знаходилися на борту 298 осіб загинули.

comments powered by HyperComments

Последние