У РАДІ ПРИДУМАЛИ, ЯК ВІДІБРАТИ ХОЛДИНГ У АХМЕТОВА

24.04.2015 19:15

Вимога шахтарів підняти ціни на вугілля ніяк не впливає на підвищення зарплати гірникам. Це може тільки відтермінувати дефолт холдингу Ріната Ахметова ДТЕК, в інтересах якого були організовані масові акції у Києві цього тижня.
Про це заявив секретар Комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник, інформує прес-служба БПП.
 "Натомість, дефолт цього холдингу, можливо, дозволить Україні повернути цей вкрадений надважливий національний актив в державну власність і керувати ним належним чином, щоб шахтарі могли отримувати достойну заробітну плату", - зазначив він.
За словами Вінника, мітинг, який пройшов в четвер перед будівлею Верховної Ради, був штучний: "В ньому, переважно, брали участь випадкові місцеві люди, не шахтарі. Окремо треба зауважити, що на погляд власника холдингу ДТЕК пана Ахметова, підставою для підвищення цін, по яким Україна має купувати у його шахт вугілля, є труднощі холдингу з обслуговуванням кредитних зобов’язань".
Наша позиція, заявив нардеп, полягає в тому, що дотувати приватні шахти держава не повинна. "Ми маємо усвідомити, що режим Януковича свідомо знищував вугільну галузь. Це була геніальна злочинна схема, яка призвела до того, що зараз дешевше купувати вугілля за кордоном, ніж в Україні. Держава дотувала вугільні шахти, але ці гроші не ішли на зарплати шахтарям і розвиток галузі, а розкрадалися", - констатував він.

Говорячи про проплачені мітинги, Вінник заявив: "Російська влада не змогла зламати Україну у військовий спосіб, тому агресор буде намагатися розхитати державу зсередини. Проплачені мітинги – це одна з найпростіших технологій досягти такої мети, підірвати довіру до Президента, уряду, Верховної Ради".

comments powered by HyperComments