ФІДОБАНК РОЗПОЧАВ КОМПЕНСАЦІЮ ПЕРШИХ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ СВОЇМ ВКЛАДНИКАМ В РАМКАХ ВЛАСНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ.

24.04.2015 13:25

Компенсаційні виплати на суму до 1200 грн на оплату комунальних послуг отримали клієнти, які розмістили свої заощадження в банку після старту програми 23 січня 2015 року. За умовами програми, Фідобанк сплачує комунальні послуги за один місяць щоквартально протягом строку розміщення депозиту на додаток до базового процентного доходу.

Для оплати комунальних платежів клієнту необхідно принести квитанції в будь-яке відділення Фідобанку або завантажити скан-копії квитанцій в особистому кабінеті на фінансовій платформі Фідомаркет. Компенсація перераховується на рахунок клієнта.

«Скоротити затрати на комунальні послуги — цілком реально. Найближчим часом Фідобанк за своєю соціальною програмою виплатить компенсацію понад 2500 вкладників, — коментує Геннадій Піонтковський, заступник голови правління Фідобанку. — Є безліч способів економії — починаючи від субсидій держави і встановлення лічильників, закінчуючи застосуванням різноманітних енергоощадних технологій та участі в соціальних програмах комерційних компанійна зразок Фідобанку. Потрібно вивчити всі існуючі можливості і максимально користуватися ними».

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль