СЬОГОДНІ САВЧЕНКО ВИСУНУТЬ НОВЕ ЗВИНУВАЧЕННЯ, — ФЕЙГІН

24.04.2015 12:53

Народному депутату, українській льотчиці Надії Савченко, яку незаконно утримують в Росії, висунуть нове звинувачення, цього разу — у незаконному перетині кордону.

Про це в ефірі Телеканалу новин "24" в п'ятницю заявив адвокат українки Марк Фейгін.

"В 14:00 збираються провести процесуальні дії в СІЗО і на моє запитання, що це будуть за процесуальні дії, було сказано прямо — будуть висувати звинувачення за статтею 332 Кримінального кодексу Російської Федерації про незаконне перетинання кордону Надією Савченко", — розповів адвокат.

Фейгін переконаний, що нові звинувачення, які висунуть Савченко, так само безпідставні, як і звинувачення у сприянні вбивству російських журналістів. За його словами, у слідства не залишається вибору, окрім як висунути нове звинувачення у незаконному перетині кордону, оскільки виникає питання: як же українська льотчиця опинилась на території Росії.

"А по 322 (статті КК РФ — "24") .. у них і виходу-то немає, інакше як вона опинилася на території Російської Федерації? Вони будуть наполягати, що вона сама добровільно перейшла кордон, нібито ніхто її не викрадав", — зазначив адвокат.

Тим часом міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не виключає звільнення української льотчиці і нардепа Надії Савченко, якщо йтиметься про амінстію всіх причетних до подій на Донбасі.

comments powered by HyperComments

Последние