УКРАЇНА ХОЧЕ ЗАПРОСИТИ НА ДОНБАС ОЦІНОЧНУ МІСІЮ ЄС

23.04.2015 15:49

Україна пропонує ЄС надіслати на Донбас місію з оцінки ситуації для опрацювання питання про можливу безпекову місію Євросоюзу.
Про це повідомив журналістам у четвер у Брюсселі представник України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Ми запропонуємо надіслати оціночну місію Євросоюзу на Донбас, яка, на нашу думку, може сприяти підготовці належної позиції ЄС щодо можливої місії у рамках спільної політики безпеки та оборони», - розповів представник України при ЄС.
Він відзначив, що процес підготовки такої можливої місії у рамках спільної політики безпеки та оборони ЄС є складним і тривалим.

«Місія ОБСЄ є необхідною, але недостатньою для забезпечення ефективної і повної імплементації Мінських домовленостей», - зазначив Єлісєєв.
Як повідомляв Укрінформ, 17 березня Верховна Рада України на ініціативу Президента України та рішення РНБО схвалила постанову «Про схвалення звернень від імені України до Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй та Ради Європейського Союзу стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки».

comments powered by HyperComments

Последние